Якщо Ви замислювалися над тим, щоб перетворити своє житло в сучасний, затишний, екологічний, зручний острівець проживання, обладнаний за останнім словом техніки, при цьому ні секунди не пошкодувати про вкладені капітали, то система центрального пиловидалення (або вбудований пилосос) для Вас!

 

Вбудована система пиловидалення здатна очистити житло від пилу на 100%. Не вірите? Даремно! Практичні європейці вже змогли по достоїнству оцінити ці інновації, доказом чого служить той факт, що кількість власників вбудованих пилососів з кожним роком збільшується як мінімум удвічі.

 

 

У чому ж секрет таких можливостей? Все дуже просто! Завдяки своїй конструкції, вбудований пилосос виводить все всмоктуване повітря без залишку за межі будівлі. Тому ні один грам віддаленого сміття не залишається в будинку. Разом з пилом повністю видаляються мільйони шкідливих мікроорганізмів, і Ваше житло перетворюється в справжній острівець здоров'я та ідеальної чистоти. Якщо хтось у Вашій родині страждає алергією, то ніщо краще вбудованого пилососа не допоможе справлятися з цією проблемою!

    

 

Тишина і чистота – це унікальні особливості TUBO. Використовуючи системи пиловидалення AERTECNICA, Ви отримуєте не тільки ефективне прибирання приміщення, але і комфортну чистоту. Завдяки тому, що силовий агрегат знаходиться максимально далеко від житлових зон, де проводиться прибирання, систему центрального пилевидалення можна використовувати в любий час дня і ночі,  не боячись нарушити тишину.

 

Користуватись TUBO так просто! Шланг для прибрання – гнучкий, легкий, забезпечує багатофункціональність і ефективність прибирання у важко доступних місцях Вашого дому. Вам більше не прийдеться стикатись з проблемами,  які властиві для всіх традиційних пилососів, завдяки наявності пневморозетки, яку можна розмістити в будь-якому зручному для Вас місці.

 

Система центрального пиловидалення AERTECNICA  допоможе не тільки підвищити якість прибирання, але і зменшити час, який ви витрачаєте на неї. Cтаціонарне положення силового агрегату, постійна сила всмоктування дозволяють добитися потужності, що в 5 разів перевищує потужність звичайних пилососів. Тому вам не потрібно довго пилососити одне і те ж місце: ви зберете пил за один прохід щітки і не витратите багато часу на очищення оббивки меблів або товстих килимів.

 

Подбайте про своє здоров*я вже сьогодні